Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta web si inregistrare domenii web

Număr anunț
DA21324708
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTE "REGINA MARIA (CUI 4210781)
Furnizor / câștigător
PREMYAL CONCEPT SRL (CUI RO25429661)
Cod CPV
72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307,77 RON
Valoare atribuită
1.307,77 RON
Data publicării
27.09.2018 13:40
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.307,77 RON

din 1.307,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.