Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta achizitii per procedura
- Număr anunț
- DA21373268
- Autoritate contractantă
- Colegiul National de Muzica George Enescu (CUI 4505324)
- Furnizor / câștigător
- T.Q.M COMERCIAL SRL (CUI 13690948)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 4.700 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 11:06
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.700 RON
din 4.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro