Ofertă acceptată
Cumpărare directă
mape format a4 - mape carton dur
- Număr anunț
- DA21668338
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- EXCELSIOR MEDIA PRINT SRL (CUI Ro32882001)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.020 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 13:53
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.020 RON
din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro