Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare, faza DALI, pentru lucrarea: modernizare strada , drum comunal

Număr anunț
DA21333901
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
EUROPA PROIECT S.R.L. (CUI RO26147812)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.319 RON
Valoare atribuită
98.319 RON
Data publicării
28.09.2018 11:10
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.319 RON

din 98.319 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.