Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CAP HEX 931 M16*90 8.8 BR,SURUB CAP HEXAGONAL DIN 961 M18*2*45 8.8 BR,SURUB CAP HEX M16*45 8.8

Număr anunț
DA21332029
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
HEXAGON OA SRL (CUI 29010568)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964,70 RON
Valoare atribuită
964,70 RON
Data publicării
28.09.2018 10:06
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964,70 RON

din 964,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.