Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie CURS PENTRU SISTEMUL SANITAR DIN ROMANIA 15-18 NOIEMBRIE 2018 + servicii de cazare
- Număr anunț
- DA21328758
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.674,58 RON
- Valoare atribuită
- 4.674,58 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 17:01
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 16:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.674,58 RON
din 4.674,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro