Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat

EXPERT ACHIZITII PUBLICE- ANC

Număr anunț
DA21326578
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Stanesti (CUI 19146482)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
880 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
27.09.2018 14:46
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880 RON

din 1.100 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 220 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.