Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii proiectare instalatii electrice de curenti slabi pentru sediu Procuratura
- Număr anunț
- DA21325648
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX COMPUTERS SRL (CUI RO14233804)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.055 RON
- Valoare atribuită
- 4.055 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 14:12
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.055 RON
din 4.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro