Ofertă acceptată Cumpărare directă

agrafe met.33-2 cut,banda adez.50x66-1 buc,biblioraft marm-5 buc,capse no 10-1 cut,capse no 24/6-2 c

Număr anunț
DA21681724
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARGES (CUI 37609097)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,84 RON
Valoare atribuită
469,84 RON
Data publicării
07.11.2018 13:29
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,84 RON

din 469,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.