Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS HARTII

Număr anunț
DA21681311
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 (CUI 24027208)
Furnizor / câștigător
NOBILA CASA PAPER SRL (CUI RO10393063)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
07.11.2018 13:16
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.