Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Servicii Artistice Centenar

Număr anunț
DA21677541
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
BIEL ARTE S.R.L. (CUI 37703247)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.520 RON
Valoare atribuită
34.520 RON
Data publicării
07.11.2018 11:10
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.520 RON

din 34.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.