Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REMEDIERE LA MASINA DE CUSUT SARMA HOHNER
- Număr anunț
- DA21369371
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 08:50
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.400 RON
din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro