Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MMSE2 (Mini-Mental State Examination, 2nd Edition)
- Număr anunț
- DA21917282
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.419,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.419,38 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:47
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.419,38 RON
din 1.419,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro