Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale si prestari de servicii cu caracter funcional

Număr anunț
DA21333697
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.1 FOCSANI (CUI 4410771)
Furnizor / câștigător
BP REFILTEHNIC SRL (CUI 28305447)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,28 RON
Valoare atribuită
193,28 RON
Data publicării
28.09.2018 11:03
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,28 RON

din 193,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.