Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare carne cal pentru Gradina Zoologica

Număr anunț
DA40743409
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
Furnizor / câștigător
LUCA MLADINI S.R.L. (CUI 38764498)
Cod CPV
15118100-9 · Carne de cal (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare finală
12.000 RON
Data publicării
01.07.2026 14:45
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.