Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartuse cerneala si toner pentru imprimante
- Număr anunț
- DA21329799
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.156 RON
- Valoare atribuită
- 4.156 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 08:31
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.156 RON
din 4.156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro