Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon SAMSUNG Galaxy J7 2017, 5.5", Dual Sim, 13MP, 3GB RAM, 16GB, Octa-Core, 4G, Gold
- Număr anunț
- DA21926606
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,30 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 15:12
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,30 RON
din 1.176,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro