Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE PENTRU PREMIERE

Număr anunț
DA21923535
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT NEAMT (CUI 2613184)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,57 RON
Valoare atribuită
1.344,57 RON
Data publicării
03.12.2018 13:45
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,57 RON

din 1.344,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.