Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie hidraulica acționare picon - utilaj buldoexcavator

Număr anunț
DA21919393
Autoritate contractantă
Comuna Tanacu (CUI 4446589)
Furnizor / câștigător
MECANO-PREST-SERVICE SRL (CUI RO14195468)
Cod CPV
43328000-8 · Instalatii hidraulice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.703 RON
Valoare atribuită
11.703 RON
Data publicării
03.12.2018 11:47
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.703 RON

din 11.703 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.