Ofertă acceptată Cumpărare directă

Whiteboard mobil multifunctional, 90x120 cm

Număr anunț
DA21320490
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195910-4 · Table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.139,48 RON
Valoare atribuită
1.139,48 RON
Data publicării
27.09.2018 11:13
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.139,48 RON

din 1.139,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.