Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare sanie cu motor pentru situaíi de urgenta

Număr anunț
DA21915800
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
LOGISTIC SPORT SRL (CUI RO19080523)
Cod CPV
34132000-1 · Sanii cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118.816 RON
Valoare atribuită
118.816 RON
Data publicării
03.12.2018 10:05
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118.816 RON

din 118.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.