Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificat, reparat si incarcat stingatoare

Număr anunț
DA21914413
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE PIETE (CUI 2614066)
Furnizor / câștigător
AVA STING SRL (CUI 16659548)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,47 RON
Valoare atribuită
235,47 RON
Data publicării
03.12.2018 09:16
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,47 RON

din 235,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.