Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reanoire certificat digital 125 bucati si cartificat digital cu token 1 bucata
- Număr anunț
- DA21914066
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.370 RON
- Valoare atribuită
- 7.370 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 09:00
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.370 RON
din 7.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro