Ofertă acceptată Cumpărare directă

Server Fujitsu PRIMERGY RX2510

Număr anunț
DA21330508
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
SUNCOMMUNICATION SRL (CUI RO18640924)
Cod CPV
30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.976 RON
Valoare atribuită
51.976 RON
Data publicării
28.09.2018 09:07
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.976 RON

din 51.976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.