Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tastatura USB

Număr anunț
DA21328155
Autoritate contractantă
LICEUL"ALEXANDRU CEL BUN" BOTOSANI (CUI 3860271)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,01 RON
Valoare atribuită
21,01 RON
Data publicării
27.09.2018 15:50
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 16:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,01 RON

din 21,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.