Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE DIVERSE

Număr anunț
DA21326083
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,20 RON
Valoare atribuită
504,20 RON
Data publicării
27.09.2018 14:28
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,20 RON

din 504,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.