Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRAPAT SI ASEZAT IN SPATIU DE DEPOZITARE

Număr anunț
DA21353787
Autoritate contractantă
COMUNA APATEU (CUI 3519372)
Furnizor / câștigător
LAZEA PETRICA-IONEL (CUI 29597188)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
01.10.2018 15:42
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.