Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plotter Canon imagePROGRAF TX-3000 36" A0

Număr anunț
DA21301392
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI RO15730038)
Cod CPV
30232130-4 · Imprimante grafice color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.083,19 RON
Valoare atribuită
10.083,19 RON
Data publicării
25.09.2018 15:49
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.083,19 RON

din 10.083,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.