- Număr anunț
- DA21331128
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Bihor (CUI 4348882)
- Furnizor / câștigător
- MICROIDEAL COMPUTERS SRL (CUI RO17269411)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,42 RON
- Valoare atribuită
- 250,42 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 09:30
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
250,42 RON
din 250,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro