Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLUG DE ZAPADA PT JCB

Număr anunț
DA21330241
Autoritate contractantă
Comuna Fratautii Noi (CUI 4326990)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.643 RON
Valoare atribuită
12.643 RON
Data publicării
28.09.2018 08:54
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.643 RON

din 12.643 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.