Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REUMPLERE CARTUS SAMSUNG ML2010/ 1610 / 4521 / D119/ Xerox 3117
- Număr anunț
- DA21690842
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
- Cod CPV
- 50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,46 RON
- Valoare atribuită
- 113,46 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 11:08
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,46 RON
din 113,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro