Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cafetiera Philips Daily Collection HD7470/20, 1000 W, 1.2 l, 15 cesti, Negru/Inox [HD7470/20]

Număr anunț
DA21327214
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV UNIVERSITAR PITESTI (CUI 5897633)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
27.09.2018 15:10
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON

din 184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.