Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MAT.SANITARE

Număr anunț
DA21324547
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
Furnizor / câștigător
HEPITES FARM SRL (CUI RO1166517)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,14 RON
Valoare atribuită
36,14 RON
Data publicării
27.09.2018 13:33
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,14 RON

din 36,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.