Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brichete pentru foc

Număr anunț
DA21684740
Autoritate contractantă
Scoala Generala Gal Sandor Ciucsangeorgiu - Harghita (CUI 12882449)
Furnizor / câștigător
KOVKOZ-HAUSE SRL (CUI RO15649023)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.870 RON
Valoare atribuită
12.870 RON
Data publicării
07.11.2018 15:15
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.870 RON

din 12.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.