Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MERE ÎN CADRU PROGRAMULUI PENTRU ȘCOLI AL ROMÂNIEI

Număr anunț
DA21683648
Autoritate contractantă
COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.608,90 RON
Valoare atribuită
5.608,90 RON
Data publicării
07.11.2018 14:33
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.608,90 RON

din 5.608,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.