Ofertă acceptată Cumpărare directă

Film radiologic 18 x 24 cm

Număr anunț
DA21888714
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
PARA MEDICAL OFFICE SRL (CUI RO15222536)
Cod CPV
32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.258 RON
Valoare atribuită
5.474 RON
Data publicării
28.11.2018 12:38
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.474 RON

din 5.258 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.