Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECTOR LED APOLLO 50W LOHUI
- Număr anunț
- DA21373400
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31532920-9 · Becuri si lampi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100 RON
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 11:10
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100 RON
din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro