Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie anvelope iarna si schib ulei

Număr anunț
DA21689109
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT DIRVARI COMUNA VALEA CALUGAREASCA (CUI 29001624)
Furnizor / câștigător
MIHGELIA SRL (CUI RO14223851)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.567,22 RON
Valoare atribuită
2.567,22 RON
Data publicării
08.11.2018 10:09
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.567,22 RON

din 2.567,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.