Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pliant FITCA 24

Număr anunț
DA21687863
Autoritate contractantă
TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
Furnizor / câștigător
TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
Cod CPV
22140000-3 · Pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
08.11.2018 09:19
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.