Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IsoTips, 0.1 - 10 µL, G Tip, 96/Rack, Sterile, 96/Rack
- Număr anunț
- DA21680420
- Autoritate contractantă
- Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.281,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.281,60 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 12:46
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.281,60 RON
din 3.281,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro