Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,8% sub estimat

Detergent de vase profesional PUR - flacon cu picurator, 900 ml

Număr anunț
DA21323830
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117 RON
Valoare atribuită
104,40 RON 10,8% sub estimat
Data publicării
27.09.2018 13:06
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,40 RON

din 117 RON estimat 10,8%

Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 12,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.