Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie si montaj boiler apa calda
- Număr anunț
- DA21689658
- Autoritate contractantă
- Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Casa Rozei (CUI 24930523)
- Furnizor / câștigător
- MADA INSTAL SOLUTION S.R.L. (CUI 39405395)
- Cod CPV
- 45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.960 RON
- Valoare atribuită
- 4.960 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 10:29
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.960 RON
din 4.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro