Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dictionar scolar Francez-Roman - 65. 000 de cuvinte si expresii (Gina Belabed)
- Număr anunț
- DA21658461
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 22114100-3 · Dictionare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.965,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.965,90 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 19:52
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.965,90 RON
din 2.965,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro