Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VARTA SUPERLIFE 2020/2F(SET)
- Număr anunț
- DA21326890
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25,10 RON
- Valoare atribuită
- 25,10 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 14:58
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25,10 RON
din 25,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro