Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FEROLA 37 mg + 0,8 mg((FERROSI SULFAS+ACIDUM FOLICUM) X 30 CPR(FEROFOLGAMA)
- Număr anunț
- DA21922055
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629,28 RON
- Valoare atribuită
- 632,70 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 13:03
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
632,70 RON
din 629,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro