Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GLUCONAT DE CALCIU ZENTIVA 95 mg/ml X 5 SOL. INJ. 95mg/ml ZENTIVA SA
- Număr anunț
- DA21921636
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48,88 RON
- Valoare atribuită
- 48,88 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:50
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48,88 RON
din 48,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro