Ofertă acceptată Cumpărare directă

SP Septanest cu adrenalina 1:100.000 +PIN Elevator Flohr stanga 300-12 +PIN Elevator Flohr dreapta

Număr anunț
DA21910493
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,72 RON
Valoare atribuită
159,72 RON
Data publicării
29.11.2018 15:59
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,72 RON

din 159,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.