Ofertă refuzată Cumpărare directă

AMOXICILINA CAPSULE, APA OXIGENATA

Număr anunț
DA21901285
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,50 RON
Valoare finală
404,50 RON
Data publicării
29.11.2018 10:53
Data finalizării
03.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.