Ofertă refuzată Cumpărare directă

SULFAT DE BARIU X 1 PULB. PT.SUSP. ORALA 88,9g/100g

Număr anunț
DA21900465
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,39 RON
Valoare finală
104,39 RON
Data publicării
29.11.2018 10:29
Data finalizării
03.12.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.