Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRIDE PRINDERE PLASTIC

Număr anunț
DA21332056
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
UNIVERS GRUP SRL (CUI RO14397840)
Cod CPV
44532000-8 · Dispozitive de fixare fara filet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
693 RON
Valoare atribuită
693 RON
Data publicării
28.09.2018 10:07
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

693 RON

din 693 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.